Živé vysílání "Vztahové karamboly LIVE" a poradna každou druhou středu na Clubhouse ve 20:00

Přidat se na Clubhouse vysílání a poradnuPřidat si mě @jankarehulka do sledování na Clubhouse

Vztahové karamboly LIVE

Poraďte se o vaší situaci a vztahu v živém vysílání na Clubhouse. Každou druhou středu ve 20:00.

V živém online vysílání v aplikaci Clubhouse (stáhněte si zdarma pro iPhone z Appstoru zde nebo zdarma pro Android z GooglePlay zde) se můžete zeptat na to, co vás ve vztahu právě trápí… a hned na místě probereme, co ve vaší situaci udělat.

Každou druhou středu ve 20:00. V Clubhouse.

Přes prázdniny si všichni užíváme dovolené, odpočíváme, načerpáváme novou sílu  a ve vysílání se uslyšíme zase až na konci léta :-)

Osobní konzultace, když online poradna nestačí…

Jsem si moc dobře vědoma toho, že vaše současná situace není důsledkem pouze vašich rozhodnutí, ale vlivem okolností, vztahů, rodinných poměrů, pracovních příležitostí, zdravotního stavu, vztahových kompromisů a často také náhody.

A právě proto, že to vím, nemusíte čekat teoretickou přednášku, láteření nad vaší neschopností nebo “dobré rady do pečiva” (tj. v praxi nepoužitelné).

K našemu setkání přistoupím od první minuty s pokorou:

Z vlastí praxe, práce s několika tisíci absolventů mých přednášek a desítkami mých osobních klientů ale vím, že každá situace, každý vztah a každá otázka má řešení

… a právě to na naší konzultaci společně najdeme.

„Manželství je lodí, která se často plaví rozbouřeným mořem, na níž je více ceněno umění ženy kormidelnice než muže kapitána.“

Gustav Freytag