Vyberte si a objednejte pomoc & podporu ve vaší situaci zde

Když už nechcete dál čekat a rozhodli jste se něco udělat
Konečně přestanete tápat, hledat či pochybovat

Osobně, po telefonu, přes videohovor či emailem najdeme ve vaší situaci cestu dál

Možná chcete probrat jen jedno specifické téma. Jednu konkrétní situaci. Jednu důvěrnou otázku.

Nebo je toho víc a potřebujete pohled, názor a navigaci složitou situací. Propletenými vztahy. A na první pohled bezvýchodiskovým stavem.

Právě v těchto situacích pomůže to probrat v osobní, video/telefonické či emailové vztahové poradně.

Vyberte si níže jednu z variant podle toho, s jak urgentní, vážnou a důvěrnou situací zápasíte.

A už během několika hodin či dní uvidíte, že cesta existuje. Že vám na ní pomůžu. A že ji zvládnete.

Jana Řehulková -vztahová poradna - Individuální a párová terapie

„Láska a starost o druhé jsou stavební cihly vztahu, ale nedrží bez malty a tou maltou je čas strávený pohromadě a bez hrozby rozloučení, která visí nad vámi.“ 

Nicholas Sparks

Která varianta pomůže ve vaší situaci nejvíc?

Osobně

 

Setkáme se osobně v mé poradně v Olomouci (či v Praze, Brně, Ostravě kde bývám dle objednávek několikrát měsíčně). Pro začátek alespoň na dvě hodiny, abychom se celé věci dostali na kloub.

Individuální osobní konzultace má hodnotu 900 Kč/h (první sezení je vždy dvouhodinové) a objednat se můžete zde.

Párová konzultace (přijdete bezprostředně po sobě a potom se setkáme společně… nebo absolvujete celé setkání společně) má hodnotu 1100 Kč/h (první setkání je vždy dvouhodinové) a objednat se můžete zde.

Jste z jiného koutu ČR? Jsme si blíž, než si myslíte: Pendolinem jste u mě třeba z Prahy za cca 2 hodiny, z Pardubic, Brna či Ostravy jen za hodinku.

Pokud ale potřebujete, abych se s vámi setkala na vámi zvoleném místě, paušální cestovné je 5000 Kč kamkoliv v ČR.

 

Telefonicky či jako videohovor přes Skype, Facetime, Messenger, WhatsApp či Zoom

 

Probereme vaši situaci po telefonu nebo formou videohovoru přes Skype, Facetime, Messenger, WhatsApp či Zoom. Domluvíme si dopředu termín, kdy budete mít na rozhovor čas, soukromí a klid (a nabitý telefon). V dohodnutou dobu mi zavoláte. A během svižného 30/60 minutového telefonátu/videohovoru mi vysvětlíte, co řešíte a okamžitě získáte reakci, náhled a doporučení.

Telefonická/video vztahová poradna stojí 500 Kč/30 min (900 Kč/60 min) a objednat se můžete zde.

Čím chcete začít? Promyslete si to a objednejte si termín třeba hned teď.

 

Emailem

 

Nebo mi můžete váš dotaz v klidu sepsat (až 3000 znaků), odeslat prostřednictvím tohoto formuláře a získat mou odpověď a doporučení v rozsahu cca jedné normostrany textu (cca 1800 znaků) emailem.

Emailová vztahová poradna stojí 500 Kč/dotaz.

Co dnes ve vztahu řešíte a chcete konečně rozplést, rozhodnout a udělat? Napište mi svůj dotaz sem.

 

Osobně: Dvě intenzívní hodiny v mé poradně, během kterých vše detailně probereme a najdeme cestu dál

 

Abychom mohli začít, proveďte prosím úhradu 1800 Kč za 2h individuální osobní vztahové konzultace v mé poradně (partnerské dvojice 2200 Kč/2h) na účet 2601823669/2010. Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Objednat se do vztahové poradny 1 Zvolíte-li okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžeme si také hned dohodnout termín vaší návštěvy.

Jakmile bude platba provedena, vyplňte prosím a odešlete tento formulář, abych aspoň v hrubých rysech pochopila, co spolu budeme probírat a měla na vás kontakt.

Osobní poradna probíhá v Olomouci (na adrese Rokycanova 20), ale nemějte obavy: Z Prahy je to Pendolinem jen cca 2 hodiny, z Pardubic, Brna či Ostravy jen hodinka.

Objednávka osobní konzultace

Tuto objednávku provádím poté, co jsem již uhradil/a příslušnou částku a odesláním si závazně objednávám osobní konzultaci ve zde uvedeném rozsahu a ceně a to v oblasti osobních, rodinných či pracovních vztahů. Poradna není určena pro řešení právních, sexuálních, zdravotních otázek.

Jak naléhavá je vaše situace?

Úhrada provedena?

Pravidla stornování

Přes telefon, Skype, Zoom, Facetime, Messenger či WhatsApp: 30/60minutový video/telefonický rozhovor, ve kterém probereme to nejvíce urgentní

Abychom se do toho mohli pustit, proveďte prosím úhradu 500 Kč/30 min. (blesková porada ohledně jednoduchého tématu) či 900 Kč/60 min. (důkladnější rozbor složitější situace) video/telefonické vztahové konzultace na účet 2601823669/2010. Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Objednat se do vztahové poradny 1 Zvolíte-li okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžeme si hned dohodnout termín telefonátu.

Jakmile bude platba provedena, vyplňte prosím a odešlete tento formulář, abych zhruba věděla, co spolu budeme probírat a měla na vás kontakt.

 

Objednávka video/telefonické konzultace

Tuto objednávku provádím poté, co jsem již uhradil/a příslušnou částku a odesláním si závazně objednávám telefonickou konzultaci ve zde uvedeném rozsahu a ceně a to v oblasti osobních, rodinných či pracovních vztahů. Poradna není určena pro řešení právních, sexuálních, zdravotních otázek.

Jakou formu spojení preferujete?

Jak naléhavá je vaše situace?

Úhrada provedena?

Emailem: Odpověď na váš vztahový dotaz na jedné výstižné stránce

 

Abychom se do toho mohli pustit, proveďte prosím úhradu 500 Kč za emailovou odpověď na váš dotaz na účet 2601823669/2010. Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Objednat se do vztahové poradny 1 Zvolíte-li okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžu na ní začít pracovat. Váš dotaz může mít až 3000 znaků, moje odpověď bude mít rozsah cca jedné normostrany (asi 1800 znaků).

Jakmile bude platba provedena, napište mi prosím váš dotaz do tohoto formuláře a odpověď získáte nejpozději do 7 dnů...

Objednávka emailové odpovědi

Tuto objednávku provádím poté, co jsem již uhradil/a příslušnou částku a odesláním si závazně objednávám odpověď na svůj emailový dotaz ve zde uvedeném rozsahu a ceně a to v oblasti osobních, rodinných či pracovních vztahů. Poradna není určena pro řešení právních, sexuálních, zdravotních otázek.

Úhrada provedena?

Proč jste zatím nenašli sílu to zvládnout… a jak ji najdeme spolu

Jsem si moc dobře vědoma toho, že vaše současná situace není důsledkem pouze vašich rozhodnutí, ale vlivem okolností, vztahů, rodinných poměrů, pracovních příležitostí, zdravotního stavu, vztahových kompromisů a často také náhody.

A právě proto, že to vím, nemusíte čekat teoretickou přednášku, láteření nad vaší neschopností nebo “dobré rady do pečiva” (tj. v praxi nepoužitelné).

K našemu setkání přistoupím od první minuty s pokorou:

Z vlastí praxe, práce s několika tisíci absolventů mých přednášek a desítkami mých osobních klientů ale vím, že každá situace, každý vztah a každá otázka má řešení

… a právě to na naší konzultaci společně najdeme.

Mám se cítit trapně, že jsem to doteď nedokázal vyřešit sám?

 

Když mi bylo 20, měla jsem pocit, že život je jednoduchý: Stačí se rozhodnout, co chci dosáhnout. A potom jen pracovat na tom, aby se to stalo.

S každým přibývajícím rokem jsem ale dospěla k závěru, že život plyne různými cestičkami a zákrutami. Čeká na nás mnoho nástrah (a někdy pastí). Musíme se proplétat labyrintem vztahů. V rodině. V práci. Mezi přáteli. A to s sebou přináší spoustu pádů, přešlapů a chyb.

Během našeho setkání nebudu tedy tím, kdo se bude pohoršovat nad tím, proč jste něco, co víte, že chcete udělat, neudělali už dávno. Nebudu se tvářit povýšeně a udělovat vám teoretické rady, které jsou ale v praxi k ničemu. A už vůbec se vám nebudu smát, když přehlédnete jasnou cestu z vaší situace.

Moc dobře totiž vím, jak složité je někdy to rozhodnutí udělat. Jak bezvýchodně se může nějaká situace zdát. Jak protichůdné mohou být naše pocity. A jak neviditelné pro nás může být řešení, na které potom společně přijdeme.

Jak probíhá osobní konzultace?

 

Posadím vás do křesla, nasvítím vás velkou lampou a začnu vás vyslýchat? Samozřejmě, že ne.

Protože ale nejdříve musím pochopit, s jakou situací přicházíte, musím si vše poslechnout:

Na začátku tedy mluvíte. Popisujete. Vysvětlujete. Ukazujete na příkladech. Zkrátka, přibližujete mi celou situaci a váš pohled tak, aby jej pochopila ve všech souvislostech.

Já se přitom ptám na doplňující otázky. Ujasňuji si, co jasné není. Zajímají mě detaily.

A pomalu se začínáme bavit o tom, jaké jsou v této situaci možnosti.

Bavíme se o variantách, které si můžete vybrat.

Probíráme pro a proti těch vybraných.

Odhalujeme nová řešení, která vás zatím nenapadla.

Promýšlíme, kterou vybrat a jaké to bude mít důsledky.

A domlouváme se na tom, jak postupovat, aby to všechno klaplo.

Bavíme se o variantách, které si můžete vybrat.

Co jste už zkusili. Jak to fungovalo. Proč ne. Co udělat jiného. Jak. Kdy.

Probíráme pro a proti těch vybraných.

Jaká je pravděpodobnost úspěchu. Proč. Co se musí stát, aby to klaplo. Jak si to pojistit. Co udělat a připravit.

Odhalujeme nová řešení, která vás zatím nenapadla.

Kdo už něco podobného zkoušel. Jaké byly výsledky. Co dělal stejně. Co dělal jinak. Jak to zkusit u sebe.

Promýšlíme, kterou vybrat a jaké to bude mít důsledky.

Co se stane, když neuděláme nic. Kolik toho vlastně riskujeme. Jak úměrné jsou tomu naše obavy. Co je to nejhorší, co se může stát.

A domlouváme se na tom, jak postupovat, aby to všechno klaplo.

Co udělat. Hned. Zítra. Během měsíce. Nebo třeba po celý rok. Tak, aby se to stalo. A aby to vydrželo.

„Nenechte triviální věci zničit vztahy.“

Napoleon Bonaparte