Osobně, po telefonu, přes videohovor či e-mailem najdeme ve vaší situaci cestu dál

Která varianta pomůže ve vaší situaci nejvíc?

Možná chcete probrat jen jedno specifické téma. Jednu konkrétní situaci. Jednu důvěrnou otázku. Nebo je toho víc a potřebujete pohled, názor a navigaci složitou situací. Propletenými vztahy. A na první pohled bezvýchodiskovým stavem. Právě v těchto situacích pomůže to probrat v osobní, video/telefonické či e-mailové vztahové poradně. Vyberte si níže jednu z variant podle toho, s jak urgentní, vážnou a důvěrnou situací zápasíte. A už během několika hodin či dní uvidíte, že cesta existuje. Že vám na ní pomůžu. A že ji zvládnete.

Hloubková osobní konzultace

Setkáme se osobně, abychom se celé věci dostali na kloub a první setkání je vždy dvouhodinové.

V Praze (kde bývám dle objednávek několikrát měsíčně) uhradíte za dvouhodinovou párovou konzultaci 3800 Kč, dále pak 1900 Kč/h. Pro jednotlivce činí dvouhodinový blok 3000 Kč, dále pak 1500 Kč/h.

V Olomouci (kde mám stálou základnu) je cena 2 hod. párové konzultace 3400 Kč, dále pak 1700 Kč/h. Pro jednotlivce činí dvouhodinový blok 2600 Kč a dále 1300 Kč/h.

U akutních a naléhavých konzultací večer po 20 hod., o víkendech či svátcích činí příplatek + 1/3 ceny.

Jste z jiného koutu ČR? Jsme si blíž, než si myslíte: Pendolinem jste u mě třeba z Prahy za cca 2 hodiny, z Pardubic, Brna či Ostravy jen za hodinku.

Online videohovor nebo po telefonu

Probereme vaši situaci po telefonu nebo formou online videohovoru.

Domluvíme si dopředu termín, kdy budete mít na rozhovor čas, soukromí a klid (a nabitý telefon). V dohodnutou dobu mi zavoláte. A během 30/60 minutového telefonátu/videohovoru mi vysvětlíte, co řešíte a okamžitě získáte reakci, náhled a doporučení.

Za hodinovou online párovou konzultaci uhradíte 1700 Kč/h, při telefonické či on-line konzultaci s jednotlivcem 1300 Kč/h. Za krátké telefonické konzultace do 30 minut 900 Kč.

U akutních a naléhavých konzultací večer po 20 hod., o víkendech či svátcích činí příplatek + 1/3 ceny.

Čím chcete začít? Promyslete si to a objednejte si termín třeba hned teď.

Odpověď na váš dotaz e-mailem

Nebo mi můžete váš dotaz v klidu sepsat (až 3000 znaků), odeslat prostřednictvím tohoto formuláře a získat mou odpověď a doporučení v rozsahu cca jedné normostrany textu (cca 1800 znaků) e-mailem.

E-mailová vztahová poradna stojí 1000 Kč/dotaz.

Co dnes ve vztahu řešíte a chcete konečně rozplést, rozhodnout a udělat? Napište mi svůj dotaz sem…