Objednávka osobní konzultace: Dvě intenzívní hodiny v mé poradně, během kterých vše detailně probereme a najdeme cestu dál

Setkáme se osobně v mé poradně v Olomouci nebo (nepravidelně) v Praze. Pro začátek alespoň na dvě hodiny, abychom se celé věci dostali na kloub.

Jste z jiného koutu ČR? Jsme blíž, než si myslíte: Pendolinem jste u mě třeba z Prahy za cca 2 hodiny, z Pardubic, Brna či Ostravy jen za hodinku. (Bývám i v Praze, Brně, Ostravě, avšak nepravidelně a museli bychom sladit termín.)

Jak se objednat…

Abychom mohli začít a já vám mohla nabídnout a zarezervovat termín, proveďte prosím úhradu:

Při konzultaci v Praze 3800 Kč za první dvouhodinový blok, dále pak 1900 Kč/h. Pro jednotlivce činí první dvouhodinový blok 2800 Kč, dále pak 1400 Kč/h.

Při konzultaci v Olomouci je cena 2 hod. párové konzultace 3200 Kč, dále pak 1600 Kč/h. Pro jednotlivce činí dvouhodinový blok 2400 Kč a dále 1200 Kč/h.

U akutních a naléhavých konzultací večer po 20 hod., o víkendech či svátcích činí příplatek + 1/3 ceny. Pokud potřebujete, abych za vámi přijela na vámi zvolené místo v ČR, paušální cestovné je 5000 Kč kamkoliv v ČR.

Úhradu prosím proveďte na účet 2601823669/2010. Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Objednávka osobní konzultace s Janou Řehulkovou 1 Zvolíte-li okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžeme si také hned dohodnout termín vaší návštěvy.

Jakmile bude platba provedena, vyplňte prosím a odešlete tento formulář, abych aspoň v hrubých rysech pochopila, co spolu budeme probírat a měla na vás kontakt.

Osobní poradna v Olomouci probíhá na adrese Rokycanova 20. Při konzultaci v Praze vám místo sdělím při potvrzování termínu.

Proč jste zatím nenašli sílu to zvládnout… a jak ji najdeme spolu

Jsem si moc dobře vědoma toho, že vaše současná situace není důsledkem pouze vašich rozhodnutí, ale vlivem okolností, vztahů, rodinných poměrů, pracovních příležitostí, zdravotního stavu, vztahových kompromisů a často také náhody.

A právě proto, že to vím, nemusíte čekat teoretickou přednášku, láteření nad vaší neschopností nebo “dobré rady do pečiva” (tj. v praxi nepoužitelné).

K našemu setkání přistoupím od první minuty s pokorou:

Z vlastí praxe, práce s několika tisíci absolventů mých přednášek a desítkami mých osobních klientů ale vím, že každá situace, každý vztah a každá otázka má řešení

… a právě to na naší konzultaci společně najdeme.

Mám se cítit trapně, že jsem to doteď nedokázal vyřešit sám?

 

Když mi bylo 20, měla jsem pocit, že život je jednoduchý: Stačí se rozhodnout, co chci dosáhnout. A potom jen pracovat na tom, aby se to stalo.

S každým přibývajícím rokem jsem ale dospěla k závěru, že život plyne různými cestičkami a zákrutami. Čeká na nás mnoho nástrah (a někdy pastí). Musíme se proplétat labyrintem vztahů. V rodině. V práci. Mezi přáteli. A to s sebou přináší spoustu pádů, přešlapů a chyb.

Během našeho setkání nebudu tedy tím, kdo se bude pohoršovat nad tím, proč jste něco, co víte, že chcete udělat, neudělali už dávno. Nebudu se tvářit povýšeně a udělovat vám teoretické rady, které jsou ale v praxi k ničemu. A už vůbec se vám nebudu smát, když přehlédnete jasnou cestu z vaší situace.

Moc dobře totiž vím, jak složité je někdy to rozhodnutí udělat. Jak bezvýchodně se může nějaká situace zdát. Jak protichůdné mohou být naše pocity. A jak neviditelné pro nás může být řešení, na které potom společně přijdeme.

Jak probíhá osobní konzultace?

 

Posadím vás do křesla, nasvítím vás velkou lampou a začnu vás vyslýchat? Samozřejmě, že ne.

Protože ale nejdříve musím pochopit, s jakou situací přicházíte, musím si vše poslechnout:

Na začátku tedy mluvíte. Popisujete. Vysvětlujete. Ukazujete na příkladech. Zkrátka, přibližujete mi celou situaci a váš pohled tak, aby jej pochopila ve všech souvislostech.

Já se přitom ptám na doplňující otázky. Ujasňuji si, co jasné není. Zajímají mě detaily.

A pomalu se začínáme bavit o tom, jaké jsou v této situaci možnosti.

Bavíme se o variantách, které si můžete vybrat.

Probíráme pro a proti těch vybraných.

Odhalujeme nová řešení, která vás zatím nenapadla.

Promýšlíme, kterou vybrat a jaké to bude mít důsledky.

A domlouváme se na tom, jak postupovat, aby to všechno klaplo.

Bavíme se o variantách, které si můžete vybrat.

Co jste už zkusili. Jak to fungovalo. Proč ne. Co udělat jiného. Jak. Kdy.

Probíráme pro a proti těch vybraných.

Jaká je pravděpodobnost úspěchu. Proč. Co se musí stát, aby to klaplo. Jak si to pojistit. Co udělat a připravit.

Odhalujeme nová řešení, která vás zatím nenapadla.

Kdo už něco podobného zkoušel. Jaké byly výsledky. Co dělal stejně. Co dělal jinak. Jak to zkusit u sebe.

Promýšlíme, kterou vybrat a jaké to bude mít důsledky.

Co se stane, když neuděláme nic. Kolik toho vlastně riskujeme. Jak úměrné jsou tomu naše obavy. Co je to nejhorší, co se může stát.

A domlouváme se na tom, jak postupovat, aby to všechno klaplo.

Co udělat. Hned. Zítra. Během měsíce. Nebo třeba po celý rok. Tak, aby se to stalo. A aby to vydrželo.

„Nenechte triviální věci zničit vztahy.“

Napoleon Bonaparte