Objednávka osobní konzultace: Dvě intenzívní hodiny v mé poradně, během kterých vše detailně probereme a najdeme cestu dál

Setkáme se osobně v mé poradně v Olomouci nebo (nepravidelně) v Praze. Pro začátek alespoň na dvě hodiny, abychom se celé věci dostali na kloub.

Jste z jiného koutu ČR? Jsme blíž, než si myslíte: Pendolinem jste u mě třeba z Prahy za cca 2 hodiny, z Pardubic, Brna či Ostravy jen za hodinku. (Bývám i v Praze, Brně, Ostravě, avšak nepravidelně a museli bychom sladit termín.)

Jak se objednat…

Abychom mohli začít a já vám mohla nabídnout a zarezervovat termín, proveďte prosím úhradu:

Při konzultaci v Praze 3800 Kč za první dvouhodinový blok, dále pak 1900 Kč/h. Pro jednotlivce činí první dvouhodinový blok 3000 Kč, dále pak 1500 Kč/h.

Při konzultaci v Olomouci je cena 2 hod. párové konzultace 3400 Kč, dále pak 1700 Kč/h. Pro jednotlivce činí dvouhodinový blok 2600 Kč a dále 1300 Kč/h.

U akutních a naléhavých konzultací večer po 20 hod., o víkendech či svátcích činí příplatek + 1/3 ceny. Pokud potřebujete, abych za vámi přijela na vámi zvolené místo v ČR, paušální cestovné je 10000 Kč kamkoliv v ČR.

Úhradu prosím proveďte na účet 2601823669/2010. Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Zvolíte-li okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžeme si také hned dohodnout termín vaší návštěvy.

Jakmile bude platba provedena, vyplňte prosím a odešlete tento formulář, abych aspoň v hrubých rysech pochopila, co spolu budeme probírat a měla na vás kontakt.

Osobní poradna v Olomouci probíhá na adrese Rokycanova 20 (mapa). Při konzultaci v Praze vám místo sdělím při potvrzování termínu.