Poslouchejte podcast "Vztahové karamboly"

Apple Podcasts - Spotify - Google Podcasts
Podcast o vztazích a všem, co v nich zažíváme

Poslouchejte podcast “Vztahové karamboly” Právě teď ve vašem telefonu.

Episody bezplatného podcastu (povídání o vztazích k poslechu přes internet) si můžete právě teď pustit a poslouchat z vašeho telefonu.

A každé úterý vysílám “Vztahové karamboly LIVE”, živé vysílání a vztahová poradna každé úterý v 19:00 na Clubhouse, přidejte se zde.

Vztahové karamboly: Podcast Jany Řehulkové

Přehled episod podcastu…

01 – Vztahová poradna: Co řešíme. Jak probíhá. Komu pomůže.

Ve vztahové poradně řešíme... vztahy. S partnerem. Partnerkou. Dětmi. Rodiči. Příbuznými. Kamarády. Kolegy. Šéfy. Někdy to jsou totiž právě ti naši nejbližší, s kým se nedokážeme domluvit. A právě ve vztahové poradně pátráme po tom proč... a co udělat, aby nám to zase...

Osobní konzultace, když online poradna nestačí…

Jsem si moc dobře vědoma toho, že vaše současná situace není důsledkem pouze vašich rozhodnutí, ale vlivem okolností, vztahů, rodinných poměrů, pracovních příležitostí, zdravotního stavu, vztahových kompromisů a často také náhody.

A právě proto, že to vím, nemusíte čekat teoretickou přednášku, láteření nad vaší neschopností nebo “dobré rady do pečiva” (tj. v praxi nepoužitelné).

K našemu setkání přistoupím od první minuty s pokorou:

Z vlastí praxe, práce s několika tisíci absolventů mých přednášek a desítkami mých osobních klientů ale vím, že každá situace, každý vztah a každá otázka má řešení

… a právě to na naší konzultaci společně najdeme.

„Před manželstvím se domníváme, že milujeme – v manželství se to teprve učíme.“

Erich Kästner