Objednávka video/telefonické konzultace: Přes telefon, Google Meet, Zoom či Messenger probereme to nejvíce urgentní

Probereme vaši situaci po telefonu nebo formou videohovoru přes Google Meet, Zoom či Messenger.

Domluvíme si dopředu termín, kdy budete mít na rozhovor čas, soukromí a klid (a spuštěný notebook/PC/nabitý telefon). V dohodnutou dobu se spojíme. A během svižného 60/30 minutového videohovoru/telefonátu mi vysvětlíte, co řešíte a okamžitě získáte reakci, náhled a doporučení. (Krátké 30 min.hovory pouze telefonicky.)

Co říkají o video/telefonické online konzultaci klienti…

I když znám ten pocit, že jediná “opravdová” konzultace musí být osobní, tak naše online konzultace naprosto překonala moje očekávání. Dala mi směr, energii i pocit pochopení. Absolutně jsem neměl pocit, že by byl výsledek méně efektivní. Vlastně naopak. Protože ta možnost ponořit se do sebe, ve svém prostředí, nenarušená cestou na setkání, dala celé konzultaci úplně nový rozměr. Takže to velmi doporučuji. Pragmaticky uvažující navíc ocení efektivitu a ušetřenou cestu. Jakub

Dnešní on-line konzultace s Vámi byla skvělá. Jsem zvyklá spíš na osobní setkání, na které bych si za jiných okolností ráda počkala. Nejen že jste si na mě vyhradila místo skoro ze dne na den, ale ještě jste mi jako vždycky velmi pomohla s traumatickými situacemi. On-line nebo osobně, bylo to stejně kvalitní. Naopak se v domácím prostředí člověk ještě cítí tak nějak víc komfortně a nemusí nikam jezdit. Natálie

Jak se objednat…

Abychom se do toho mohli pustit, proveďte prosím úhradu: Za hodinovou online či telefonickou párovou konzultaci 1700 Kč/h., při konzultaci s jednotlivcem 1300 Kč/h. Za krátké 30 min. telefonické konzultace 900 Kč. Úhradu prosím proveďte na účet 2601823669/2010. 

Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Zvolíte-li při zadávání příkazu okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžeme si hned dohodnout termín telefonátu.

Jakmile bude platba provedena, vyplňte prosím a odešlete tento formulář, abych aspoň v hrubých rysech pochopila, co spolu budeme probírat a měla na vás kontakt.

Pro videohovor doporučuji (abychom na sebe viděli) použít notebook/počítač, nikoliv drobnou obrazovku telefonu.