Objednávka video/telefonické konzultace: Přes telefon, Google Meet, Zoom či Messenger probereme to nejvíce urgentní

Probereme vaši situaci po telefonu nebo formou videohovoru přes Google Meet, Zoom či Messenger.

Domluvíme si dopředu termín, kdy budete mít na rozhovor čas, soukromí a klid (a spuštěný notebook/PC/nabitý telefon). V dohodnutou dobu se spojíme. A během svižného 60/30 minutového videohovoru/telefonátu mi vysvětlíte, co řešíte a okamžitě získáte reakci, náhled a doporučení. (Krátké 30 min.hovory pouze telefonicky.)

Co říkají o video/telefonické online konzultaci klienti…

I když znám ten pocit, že jediná “opravdová” konzultace musí být osobní, tak naše online konzultace naprosto překonala moje očekávání. Dala mi směr, energii i pocit pochopení. Absolutně jsem neměl pocit, že by byl výsledek méně efektivní. Vlastně naopak. Protože ta možnost ponořit se do sebe, ve svém prostředí, nenarušená cestou na setkání, dala celé konzultaci úplně nový rozměr. Takže to velmi doporučuji. Pragmaticky uvažující navíc ocení efektivitu a ušetřenou cestu. Jakub

Dnešní on-line konzultace s Vámi byla skvělá. Jsem zvyklá spíš na osobní setkání, na které bych si za jiných okolností ráda počkala. Nejen že jste si na mě vyhradila místo skoro ze dne na den, ale ještě jste mi jako vždycky velmi pomohla s traumatickými situacemi. On-line nebo osobně, bylo to stejně kvalitní. Naopak se v domácím prostředí člověk ještě cítí tak nějak víc komfortně a nemusí nikam jezdit. Natálie

Jak se objednat…

Abychom se do toho mohli pustit, proveďte prosím úhradu: Za hodinovou online či telefonickou párovou konzultaci 1600 Kč/h., při konzultaci s jednotlivcem 1200 Kč/h. Za krátké 30 min. telefonické konzultace 800 Kč. Úhradu prosím proveďte na účet 2601823669/2010. Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Objednávka video/telefonické konzultace s Janou Řehulkovou 1 Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Zvolíte-li při zadávání příkazu okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžeme si hned dohodnout termín telefonátu.

Jakmile bude platba provedena, vyplňte prosím a odešlete tento formulář, abych aspoň v hrubých rysech pochopila, co spolu budeme probírat a měla na vás kontakt.

Pro videohovor doporučuji (abychom na sebe viděli) použít notebook/počítač, nikoliv drobnou obrazovku telefonu.

Proč jste zatím nenašli sílu to zvládnout… a jak ji najdeme spolu

Jsem si moc dobře vědoma toho, že vaše současná situace není důsledkem pouze vašich rozhodnutí, ale vlivem okolností, vztahů, rodinných poměrů, pracovních příležitostí, zdravotního stavu, vztahových kompromisů a často také náhody.

A právě proto, že to vím, nemusíte čekat teoretickou přednášku, láteření nad vaší neschopností nebo “dobré rady do pečiva” (tj. v praxi nepoužitelné).

K našemu setkání přistoupím od první minuty s pokorou:

Z vlastí praxe, práce s několika tisíci absolventů mých přednášek a desítkami mých osobních klientů ale vím, že každá situace, každý vztah a každá otázka má řešení

… a právě to na naší konzultaci společně najdeme.

Mám se cítit trapně, že jsem to doteď nedokázal vyřešit sám?

 

Když mi bylo 20, měla jsem pocit, že život je jednoduchý: Stačí se rozhodnout, co chci dosáhnout. A potom jen pracovat na tom, aby se to stalo.

S každým přibývajícím rokem jsem ale dospěla k závěru, že život plyne různými cestičkami a zákrutami. Čeká na nás mnoho nástrah (a někdy pastí). Musíme se proplétat labyrintem vztahů. V rodině. V práci. Mezi přáteli. A to s sebou přináší spoustu pádů, přešlapů a chyb.

Během našeho setkání nebudu tedy tím, kdo se bude pohoršovat nad tím, proč jste něco, co víte, že chcete udělat, neudělali už dávno. Nebudu se tvářit povýšeně a udělovat vám teoretické rady, které jsou ale v praxi k ničemu. A už vůbec se vám nebudu smát, když přehlédnete jasnou cestu z vaší situace.

Moc dobře totiž vím, jak složité je někdy to rozhodnutí udělat. Jak bezvýchodně se může nějaká situace zdát. Jak protichůdné mohou být naše pocity. A jak neviditelné pro nás může být řešení, na které potom společně přijdeme.

Jak probíhá osobní konzultace?

 

Posadím vás do křesla, nasvítím vás velkou lampou a začnu vás vyslýchat? Samozřejmě, že ne.

Protože ale nejdříve musím pochopit, s jakou situací přicházíte, musím si vše poslechnout:

Na začátku tedy mluvíte. Popisujete. Vysvětlujete. Ukazujete na příkladech. Zkrátka, přibližujete mi celou situaci a váš pohled tak, aby jej pochopila ve všech souvislostech.

Já se přitom ptám na doplňující otázky. Ujasňuji si, co jasné není. Zajímají mě detaily.

A pomalu se začínáme bavit o tom, jaké jsou v této situaci možnosti.

Bavíme se o variantách, které si můžete vybrat.

Probíráme pro a proti těch vybraných.

Odhalujeme nová řešení, která vás zatím nenapadla.

Promýšlíme, kterou vybrat a jaké to bude mít důsledky.

A domlouváme se na tom, jak postupovat, aby to všechno klaplo.

Bavíme se o variantách, které si můžete vybrat.

Co jste už zkusili. Jak to fungovalo. Proč ne. Co udělat jiného. Jak. Kdy.

Probíráme pro a proti těch vybraných.

Jaká je pravděpodobnost úspěchu. Proč. Co se musí stát, aby to klaplo. Jak si to pojistit. Co udělat a připravit.

Odhalujeme nová řešení, která vás zatím nenapadla.

Kdo už něco podobného zkoušel. Jaké byly výsledky. Co dělal stejně. Co dělal jinak. Jak to zkusit u sebe.

Promýšlíme, kterou vybrat a jaké to bude mít důsledky.

Co se stane, když neuděláme nic. Kolik toho vlastně riskujeme. Jak úměrné jsou tomu naše obavy. Co je to nejhorší, co se může stát.

A domlouváme se na tom, jak postupovat, aby to všechno klaplo.

Co udělat. Hned. Zítra. Během měsíce. Nebo třeba po celý rok. Tak, aby se to stalo. A aby to vydrželo.

„Nenechte triviální věci zničit vztahy.“

Napoleon Bonaparte