Když chcete změnit svou situaci či sama sebe, ale samotnému se vám to nedaří

Asi už tušíte, co je špatně. A chcete změnu. A sám třeba dělat věci jinak a líp. Někdy nám ale chybí odvaha. Důvěra sama v sebe. Schopnost dotáhnout věci do konce. A právě v těchto situacích pomáhám metodou koučování.

Ano, já vím, "koučování" dnes nabízí kdekdo. Mezi neznalými má pak koučování pověst profese, kterou dělají lidé, kteří nic neumí a "koučování" je jediné, co jim zůstalo. A upřímně: Taky jsem si to dřív myslela.

Protože jsem ale ve své poradenské praxi viděla, jak se chytří, inteligentní, pracovití a rozumní lidé stále točí dokola, přestože se chtějí změnit, hledala jsem cestu, jak jim pomoct vlastně při překonávání sama sebe.

Protože to je ve skutečnosti ta překážka, která nás často brzdí nejvíce: My sami. Náš pohled na svět. Naše návyky. Naše zlozvyky. Naše neschopnost vidět situaci jinýma očima. Naše vlastní přesvědčení o tom, co (ne)zvládneme.

Z klientské praxe, studia technik koučování a mé certifikace profesionálního kouče ICF dnes vím, že při koučování tyto překážky a zábrany najdeme, odhalíme a odstraníme.

Najdeme, rozklíčujeme a odhalíme ten skutečný důvod, který vám brání udělat to, co by se vám líbilo. Pochopíte, proč to dosud nešlo a co vám bránilo. A najdeme cestu, na které to skutečně dokážete udělat, zvládnout či dodržet.

Chcete-li tedy posunout sama sebe nebo vaši situaci dál z místa, na kterém jste se teď zasekli a nedaří se vám to samotnému, můžeme se do toho pustit společně.

Vyberte si z variant koučování zde, domluvíme si pak termín prvního setkání a pustíme se do toho.

Od této chvíle už na to totiž nejste sami.