Vyberte si a objednejte pomoc & podporu ve vaší situaci zde

Když už nechcete dál čekat a rozhodli jste se něco udělat
Konečně přestanete tápat, hledat či pochybovat

Osobně, po telefonu či emailem najdeme ve vaší situaci cestu dál

Možná chcete probrat jen jedno specifické téma. Jednu konkrétní situaci. Jednu důvěrnou otázku.

Nebo je toho víc a potřebujete pohled, názor a navigaci složitou situací. Propletenými vztahy. A na první pohled bezvýchodiskovým stavem.

Právě v těchto situacích pomůže to probrat v osobní, telefonické či emailové vztahové poradně.

Vyberte si jednu z variant podle toho, s jak urgentní, vážnou a důvěrnou situací zápasíte.

A už během několika hodin či dní uvidíte, že cesta existuje. Že vám na ní pomůžu. A že ji zvládnete.

Jana Řehulková - Objednat se do vztahové poradny 1

 

„Láska a starost o druhé jsou stavební cihly vztahu, ale nedrží bez malty a tou maltou je čas strávený pohromadě a bez hrozby rozloučení, která visí nad vámi.“ 

Nicholas Sparks

Která varianta pomůže ve vaší situaci nejvíc?

Osobně

 

Setkáme se osobně v mé poradně v Olomouci (či v Praze, kde bývám 1-2x do měsíce). Pro začátek alespoň na dvě hodiny, abychom se celé věci dostali na kloub.

Osobní vztahová poradna má hodnotu 1200 Kč/2h (partnerské dvojice 1800 Kč/2h) a objednat se můžete zde.

Jste z jiného koutu ČR? Jsme blíž, než si myslíte: Pendolinem jste u mě třeba z Prahy za cca 2 hodiny, z Pardubic, Brna či Ostravy jen za hodinku.

Pokud ale potřebujete, abych se s vámi setkala na vámi zvoleném místě, paušální cestovné je 5000 Kč kamkoliv v ČR.

 

Po telefonu

 

Probereme vaši situaci po telefonu. Domluvíme si dopředu termín, kdy budete mít na rozhovor čas, soukromí a klid (a nabitý telefon). V dohodnutou dobu mi zavoláte. A během svižného 20 minutového telefonátu mi vysvětlíte, co řešíte a okamžitě získáte reakci, náhled a doporučení.

Telefonická vztahová poradna stojí 400 Kč/20 min a objednat se můžete zde.

Čím chcete začít? Promyslete si to a objednejte si termín třeba hned teď.

 

Emailem

 

Nebo mi můžete váš dotaz v klidu sepsat, odeslat prostřednictvím tohoto formuláře a získat mou odpověď a doporučení v rozsahu cca jedné normostrany textu (cca 1800 znaků) emailem.

Emailová vztahová poradna stojí 400 Kč/dotaz.

Co dnes ve vztahu řešíte a chcete konečně rozplést, rozhodnout a udělat? Napište mi svůj dotaz sem.

 

Veřejně (zdarma)

 

A pokud se chcete zeptat zdarma a přečíst si váš dotaz společně s mou odpovědí veřejně na internetu, zde a jinde, odešlete mi jej prostřednictvím tohoto formuláře a váš dotaz i mou bezplatnou odpověď zde najdete do 7 dnů.

Co dnes ve vztahu řešíte a chcete konečně rozplést, rozhodnout a udělat? Napište mi svůj dotaz sem.

 

Jak ve vztahové poradně hledáme cestu dál…

Osobně: Dvě intenzívní hodiny v mé poradně, během kterých vše detailně probereme a najdeme cestu dál

 

Abychom mohli začít, proveďte prosím úhradu 1200 Kč za 2h osobní vztahové konzultace v mé poradně (partnerské dvojice 1800 Kč/2h) na účet 2601823669/2010. Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Zvolíte-li okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžeme si také hned dohodnout termín vaší návštěvy.

Jakmile bude platba provedena, vyplňte prosím a odešlete tento formulář, abych aspoň v hrubých rysech pochopila, co spolu budeme probírat a měla na vás kontakt.

Osobní poradna probíhá v Olomouci, ale nemějte obavy: Z Prahy je to Pendolinem jen cca 2 hodiny, z Pardubic, Brna či Ostravy jen hodinka.

Objednávka osobní konzultace

Tuto objednávku provádím poté, co jsem již uhradil/a příslušnou částku a odesláním si závazně objednávám osobní konzultaci ve zde uvedeném rozsahu a ceně a to v oblasti osobních, rodinných či pracovních vztahů. Poradna není určena pro řešení právních, sexuálních, zdravotních otázek.

Úhrada provedena?

11 + 13 =

Po telefonu: 20minutový rozhovor telefonem, ve kterém probereme to nejvíce urgentní

Abychom se do toho mohli pustit, proveďte prosím úhradu 400 Kč za 20 min. telefonické vztahové konzultace na účet 2601823669/2010. Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Zvolíte-li okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžeme si hned dohodnout termín telefonátu.

Jakmile bude platba provedena, vyplňte prosím a odešlete tento formulář, abych zhruba věděla, co spolu budeme probírat a měla na vás kontakt.

 

Objednávka telefonické konzultace

Tuto objednávku provádím poté, co jsem již uhradil/a příslušnou částku a odesláním si závazně objednávám telefonickou konzultaci ve zde uvedeném rozsahu a ceně a to v oblasti osobních, rodinných či pracovních vztahů. Poradna není určena pro řešení právních, sexuálních, zdravotních otázek.

Úhrada provedena?

12 + 4 =

Emailem: Odpověď na váš vztahový dotaz na jedné výstižné stránce

 

Abychom se do toho mohli pustit, proveďte prosím úhradu 400 Kč za emailovou odpověď na váš dotaz na účet 2601823669/2010. Nezapomeňte do poznámky u platby uvést vaše jméno. Zvolíte-li okamžitou platbu, vaše úhrada dorazí ihned a můžu na ní začít pracovat. Odpověď na váš dotaz bude mít rozsah cca jedné normostrany (asi 1800 znaků).

Jakmile bude platba provedena, napište mi prosím váš dotaz do tohoto formuláře a odpověď získáte nejpozději do 7 dnů…

Objednávka emailové odpovědi

Tuto objednávku provádím poté, co jsem již uhradil/a příslušnou částku a odesláním si závazně objednávám odpověď na svůj emailový dotaz ve zde uvedeném rozsahu a ceně a to v oblasti osobních, rodinných či pracovních vztahů. Poradna není určena pro řešení právních, sexuálních, zdravotních otázek.

Úhrada provedena?

6 + 10 =

Veřejně: Bezplatná odpověď zveřejněná na tomto webu

 

Chcete-li si váš dotaz a mou odpověď přečíst spolu s ostatními veřejně na těchto stránkách (a jinde), vyplňte váš dotaz do formuláře vedle a odpověď najdete společně s vaším dotazem zde veřejně přístupné do 7 dnů. Zdarma.

(Nezapomeňte, že objednávkou tohoto veřejného dotazu a odpovědi dáváte souhlas k tomu, aby byl váš dotaz veřejně publikován zde a jinde, jakkoliv. Můžou jej tedy vidět i lidé, kterých se týká. Neuvádějte tedy detaily, podle kterých by vás mohl po zveřejnění někdo identifikovat, klidně použijte smyšlená jména. Vše, co napíšete, bude zveřejněno. Nechcete-li, aby byl váš dotaz zveřejněn, objednejte si soukromý dotaz a odpověď, viz výše.)

Objednávka veřejné bezplatné odpovědi

Objednávku bezplatné odpovědi na můj dotaz provádím s vědomím, že jak můj dotaz, tak odpověď, bude zde a jinde trvale zveřejněny a veřejně přístupné. Poradna není určena pro řešení právních, sexuálních, zdravotních otázek.

Souhlas se zveřejněním

5 + 8 =

Proč jste zatím nenašli sílu to zvládnout… a jak ji najdeme spolu

Jsem si moc dobře vědoma toho, že vaše současná situace není důsledkem pouze vašich rozhodnutí, ale vlivem okolností, vztahů, rodinných poměrů, pracovních příležitostí, zdravotního stavu, vztahových kompromisů a často také náhody.

A právě proto, že to vím, nemusíte čekat teoretickou přednášku, láteření nad vaší neschopností nebo “dobré rady do pečiva” (tj. v praxi nepoužitelné).

K našemu setkání přistoupím od první minuty s pokorou:

Z vlastí praxe, práce s několika tisíci absolventů mých přednášek a desítkami mých osobních klientů ale vím, že každá situace, každý vztah a každá otázka má řešení

… a právě to na naší konzultaci společně najdeme.

Mám se cítit trapně, že jsem to doteď nedokázal vyřešit sám?

 

Když mi bylo 20, měla jsem pocit, že život je jednoduchý: Stačí se rozhodnout, co chci dosáhnout. A potom jen pracovat na tom, aby se to stalo.

S každým přibývajícím rokem jsem ale dospěla k závěru, že život plyne různými cestičkami a zákrutami. Čeká na nás mnoho nástrah (a někdy pastí). Musíme se proplétat labyrintem vztahů. V rodině. V práci. Mezi přáteli. A to s sebou přináší spoustu pádů, přešlapů a chyb.

Během našeho setkání nebudu tedy tím, kdo se bude pohoršovat nad tím, proč jste něco, co víte, že chcete udělat, neudělali už dávno. Nebudu se tvářit povýšeně a udělovat vám teoretické rady, které jsou ale v praxi k ničemu. A už vůbec se vám nebudu smát, když přehlédnete jasnou cestu z vaší situace.

Moc dobře totiž vím, jak složité je někdy to rozhodnutí udělat. Jak bezvýchodně se může nějaká situace zdát. Jak protichůdné mohou být naše pocity. A jak neviditelné pro nás může být řešení, na které potom společně přijdeme.

Jak probíhá osobní konzultace?

 

Posadím vás do křesla, nasvítím vás velkou lampou a začnu vás vyslýchat? Samozřejmě, že ne.

Protože ale nejdříve musím pochopit, s jakou situací přicházíte, musím si vše poslechnout:

Na začátku tedy mluvíte. Popisujete. Vysvětlujete. Ukazujete na příkladech. Zkrátka, přibližujete mi celou situaci a váš pohled tak, aby jej pochopila ve všech souvislostech.

Já se přitom ptám na doplňující otázky. Ujasňuji si, co jasné není. Zajímají mě detaily.

A pomalu se začínáme bavit o tom, jaké jsou v této situaci možnosti.

Bavíme se o variantách, které si můžete vybrat.

Probíráme pro a proti těch vybraných.

Odhalujeme nová řešení, která vás zatím nenapadla.

Promýšlíme, kterou vybrat a jaké to bude mít důsledky.

A domlouváme se na tom, jak postupovat, aby to všechno klaplo.

Bavíme se o variantách, které si můžete vybrat.

Co jste už zkusili. Jak to fungovalo. Proč ne. Co udělat jiného. Jak. Kdy.

Probíráme pro a proti těch vybraných.

Jaká je pravděpodobnost úspěchu. Proč. Co se musí stát, aby to klaplo. Jak si to pojistit. Co udělat a připravit.

Odhalujeme nová řešení, která vás zatím nenapadla.

Kdo už něco podobného zkoušel. Jaké byly výsledky. Co dělal stejně. Co dělal jinak. Jak to zkusit u sebe.

Promýšlíme, kterou vybrat a jaké to bude mít důsledky.

Co se stane, když neuděláme nic. Kolik toho vlastně riskujeme. Jak úměrné jsou tomu naše obavy. Co je to nejhorší, co se může stát.

A domlouváme se na tom, jak postupovat, aby to všechno klaplo.

Co udělat. Hned. Zítra. Během měsíce. Nebo třeba po celý rok. Tak, aby se to stalo. A aby to vydrželo.

„Nenechte triviální věci zničit vztahy.“

Napoleon Bonaparte