Z domu. Z telefonu. Z notebooku.

Připojte se na 90minutový
VZTAHOVÝ WORKSHOP ONLINE s Janou Řehulkovou

Nejbližší termín: další připravuji

jana rehulkova vztahovy workshop 10

Přemýšlíte, jak si vytvořit silnější a trvalejší vztahy? Hledáte inspiraci a tipy, jak řešit těžké situace v partnerském nebo osobním vztahu? Během online vztahového workshopu na ně živě získáte odpovědi.

Prozkoumáme témata jako: zamilovanost, láska, budování vztahu, toxické vztahy, manipulátoři, žárlivost a další důležité aspekty vztahů.

Vztahový workshop je interaktivní, na Zoomu a v menších skupinách, takže budete mít dostatek příležitostí položit otázky a získat odpovědi a inspiraci. A pokud nechcete mluvit veřejně a nahlas, můžete poslat svou otázku předem písemně.

Proč se zúčastnit vztahového workshopu?

  • Získáte tipy a inspiraci, jak řešit složité situace ve vztahu.
  • Probereme varianty a možnosti, jak se ve vztahu nejlépe poznat a být k sobě upřímní.
  • Dotkneme se i témat jako je respekt a nastavení hranic.
  • Zjistíte, že v tom nejste sami, že podobné těžké či složité situace řeší i ostatní.
  • Získáte nový náhled na problémy, které se vám možná zdají neřešitelné.
  • Uleví se vám při zjištění, že každá situace je řešitelná a má nějaké východisko a uvidíte světlo na konci tunelu.

Během workshopu se můžete zeptat na vše, co vás zajímá ohledně vašeho vztahu i vztahů obecně.

Účast stojí 300 Kč a nejbližší termín vztahového workshopu online je

další termín připravuji

jana rehulkova vztahovy workshop 09

Skupinový
Vztahový workshop online
s Janou Řehulkovou

90 minut otázek a odpovědí
prostřednictvím aplikace Zoom

Odpovědi na vaše otázky z oblasti: vztahy, láska, důvěra, zamilovanost, podpora, konflikty, respekt, hranice, nevěra, problémy, upřímnost, budoucnost, nejistota, vzájemné pochopení, atd.

Nejbližší termín: další připravuji

Vztahový workshop ONLINE: Jak probíhá a co nás spolu čeká

Jak se na workshop přihlásit?
Klikněte na přihlašovací tlačítko výše. Tam potom vyplňte své jméno, email a nastavte si heslo (pro následný přístup do Klientského centra). Jakmile dorazí vaše přihláška i platba, dostanete to emailem. Odkaz na místnost v Zoomu, kde bude workshop probíhat, neobdržíte ihned, ale až cca 72h před konáním workshopu… rovněž emailem.

Proč si musím při přihlašování vymýšlet a zadávat i nějaké heslo?
Do 72h po skončení workshopu umístíme jeho záznam do Klientského centra a tam si jej můžete po dobu 30 dní opakovaně pouštět.

Kde bude workshop probíhat? Kam mám přijet?
Nikam nepojedete, celý workshop je online, tzn. společně se spojíme prostřednictvím internetu a konferenčního programu Zoom.

Co potřebuji k účasti?
Přihlásit se a zaplatit. Stabilní připojení k internetu. Mobil, notebook nebo počítač. A nainstalovaný, zprovozněný a vyzkoušený program Zoom. A v den D a hodinu H klid na účast a ochotu přijmout nový pohled na situaci, kterou ve vztahu řešíte.

Kolik to stojí?
Online vstupenka stojí 300 Kč a obsahuje 30 denní přístup k záznamu workshopu v Klientském centru.

Proč tomu říkáte “workshop”, co to je?
Workshop je “interaktivní setkání, během kterého se účastníci aktivně zapojují, kladou otázky a zamýšlí se nad řešením problému. Workshop je veden zkušeným lektorem nebo odborníkem, který poskytuje odborné znalosti, zpětnou vazbu a podporu”. Tento náš společný workshop povedu já, Jana Řehulková. A v průběhu budete mít možnost položit otázku, který se týká vašeho vztahu.

Jakou mám jistotu, že během workshopu zodpovíte právě můj dotaz? Co když bude dotazů moc a na mě se nedostane?
Záruku, že během workshopu zodpovíme každý jednotlivý dotaz, dát bohužel nemůžu. Dotazy ale budu vybírat tak, abych odpověděla zejména na ty nejčastěji se opakující a během 90 minut jich zodpovím maximální množství. A v rámci celého vysílání udělám samozřejmě vše proto, abychom se dostali i k tomu vašemu. Cílem workshopu je poskytnout co nejvíce informací a zodpovědět co nejvíce otázek účastníků.

Co když mi nebude v dobu vysílání Zoom fungovat nebo budu mít nějaké technické potíže?
Štěstí přeje připraveným: Stáhněte si Zoom již nyní, vytvořte si na něm účet a vyzkoušejte s kamarádem/kou, jak to funguje. Během covidových dob se přes Zoom do školy připojovaly i děti základních škol, zvládnete to taky :-)

Co když workshop nestihnu?
Přihlaste se prosím na workshop jen tehdy, pokud víte, že na něj budete mít v danou dobu čas. Pokud totiž jeho vysílání promeškáte, přijdete o příležitost položit svou otázku a získat odpověď.

Bude k dispozici záznam workshopu?
Ano, do 72 hodin od konání workshopu umístíme jeho záznam do Klientského centra a tam si jej můžete po dobu 30 dní (klidně opakovaně) přehrávat. Během sledování záznamu už ale nebude samozřejmě možné klást otázky.

Můžu klást otázky/dostanu odpověď i po skončení workshopu? Nebo když workshop nestihnu naživo, tak třeba následně emailem?
Během workshopu budeme probírat právě (a jen) ty otázky, které během něj padnou naživo. Budete-li chtít probrat nějakou vaši situaci či získat odpověď na vaši otázku mimo vysílání workshopu, můžete využít emailové odpovědi ve vztahové poradně.

Bude můj dotaz a odpověď na něj veřejný?
Ano. Tím, že se na workshop přihlásíte, souhlasíte s tím, že jak váš dotaz, tak moje odpověď, budou zveřejněny. To je podstata samotného skupinového workshopu: Společně a otevřeně – a tedy veřejně – se o těchto věcech bavíme. Ve svém dotazu sdělujte tedy vždy jen takové detaily, které snesou náhled veřejnosti. A pokud chcete probrat vaši situaci soukromě, můžete se objednat do vztahové poradny zde.

Musím během workshopu mluvit?
Aktivní účast či mluvení během workshopu samozřejmě není povinné. Míra toho, jak dalece se chcete zapojovat a klást otázky, je jen na vás.

Mohu během workshopu zůstat anonymní?
Ano. Nemusíte se jakkoliv identifikovat a Zoom si můžete nastavit na “odhalení” třeba jen vašeho křestního jména či přezdívky.

Jak dlouho bude workshop trvat?
90 minut: Začínáme v den D v 18:30 a končíme ve 20:00.

Co když mi vyhlášený termín nevyhovuje, ale chci se zúčastnit příště?
Na této stránce najdete formulář, kde se můžete zaregistrovat mezi zájemce a jakmile bude vyhlášen další termín, dám vám o něm vědět.

jana rehulkova vztahovy workshop 09

Osobní konzultace, když online poradna nestačí…

Jsem si moc dobře vědoma toho, že vaše současná situace není důsledkem pouze vašich rozhodnutí, ale vlivem okolností, vztahů, rodinných poměrů, pracovních příležitostí, zdravotního stavu, vztahových kompromisů a často také náhody.

A právě proto, že to vím, nemusíte čekat teoretickou přednášku, láteření nad vaší neschopností nebo “dobré rady do pečiva” (tj. v praxi nepoužitelné).

K našemu setkání přistoupím od první minuty s pokorou:

Z vlastí praxe, práce s několika tisíci absolventů mých přednášek a desítkami mých osobních klientů ale vím, že každá situace, každý vztah a každá otázka má řešení

… a právě to na naší konzultaci společně najdeme.

„Skutečné manželství je zvláštní směs lásky, přátelství, smyslnosti a úcty..“

André Maurois