Dobrý den,

potřebuji radu nebo možná jen nějak nasměrovat, kudy kam.

Jsem s přítelem tři roky, zpočátku to bylo krásné a i teď se máme moc rádi, ale náš vztah velmi narušuje nedůvěra z mé strany.

Mám k tomu důvody, několikrát mi opakovaně lhal ohledně užívání lehkých drog a jejich prodeje, vždycky mi do očí tvrdil, že s tím skončil a já pak nějakým způsobem zjistila, že to tak není. Dokonce ho chytla policie a našli u něj pervitin!!! který údajně vezl kolegovi. Dostal vysokou pokutu, kterou jsem za něj zaplatila. Od té doby tvrdí, že s tím nemá nic společného, že se se starými „přáteli“ nestýká, ale já mu prostě nevěřím.
Kdykoli odejde nebo přijde domů pozdě z práce, jsem úplně na nervy. Miluji ho, jinak je to skvělej chlap, ale nevím jak z toho kruhu nedůvěry ven.

On slibuje a ujišťuje mě, ale to dělal i kdysi a stejně lhal a já nevím, jak mu teď začít věřit.

(Dotaz 2082)


 

Poslechněte si mou odpověď zde…

 

Jana Řehulková

P.S. Tento příběh a má odpověď je přirozeně jen malým střípkem toho, co dělat proto, aby vám bylo ve vztahu zase fajn. Podívejte se také na další příběhy vztahové poradny, zkuste bezplatný „7 denní vztahový restart“ a pokud by se vám hodila moje osobní či video/telefonická podpora, najdeme spolu nějaký volný termín a pustíme se do toho společně. Už na to nemusíte být sami.

Zkuste zdarma tento osvědčený „7denní vztahový restart“

7 kroků, které během 7 dnů oživí váš partnerský vztah. Zdarma. Emailem. Ihned.

Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Vztahová poradna: Drogy a lži zničily mou důvěru k partnerovi. Dokážu mu znovu uvěřit? 1
Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Vztahová poradna: Drogy a lži zničily mou důvěru k partnerovi. Dokážu mu znovu uvěřit? 2