Minulý rok začal manžel (45 let) pracovat na nové pozici.

Začal se chovat jako mladý teenager, nosit nové výstřední oblečení, zhubnul a pracoval od rána do večera. Domů začal chodit čím dál později a měli jsme spolu kvůli tomu často rozepře. Do té doby jsme byli zvyklí trávit hodně času spolu.

Minulý týden manžel přišel s tím, že má dvouměsíční vztah s naší společnou kamarádkou (také vdanou ) a že ji miluje. Znají se spolu od mládí a vím, že kamarádka s ním chtěla za mlada hrozně chodit. Když mi to manžel řekl, tak odešel hned na druhý den do pronájmu. Bydlí tam spolu a oba docházejí za dětmi, když já a její manžel nejsme doma.

Chci se zeptat, jak se mám chovat a zda ho mám kontaktovat? A udělala jsem dobře, když jsem mu řekla, ať se odstěhuje ?

(Dotaz 2080)


 

Poslechněte si mou odpověď zde…

 

Jana Řehulková

P.S. Tento příběh a má odpověď je přirozeně jen malým střípkem toho, co dělat proto, aby vám bylo ve vztahu zase fajn. Podívejte se také na další příběhy vztahové poradny, zkuste bezplatný „7 denní vztahový restart“ a pokud by se vám hodila moje osobní či video/telefonická podpora, najdeme spolu nějaký volný termín a pustíme se do toho společně. Už na to nemusíte být sami.

Zkuste zdarma tento osvědčený „7denní vztahový restart“

7 kroků, které během 7 dnů oživí váš partnerský vztah. Zdarma. Emailem. Ihned.

Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Vztahová poradna: Po 24 letech se manžel že dne na den odstěhoval k milence 1
Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Vztahová poradna: Po 24 letech se manžel že dne na den odstěhoval k milence 2