Dobrý den,

jsme spolu s manželem dohromady 11 let, z toho 2 roky v manželství. Nikdy jsme snad žádné problémy neřešili a já mu vždy věřila. Nyní jsem v 9 měsíci těhotenství a bohužel, sexu bylo během té doby opravdu málo, především kvůli různým těhotenským problémům. Uznávám, že jsem na manžela v tomto směru i trochu zapomínala.

Asi před měsícem jsem si uvědomila, jak málo mezi námi toho fyzického kontaktu bylo a začala jsem to řešit. Řekl mi ale, že to v tomto období chápe, a že po mně ani moc nic nechtěl, když nevěděl jak mi je. Na počítači jsem ale v historii vyhledávání našla, že se díval na sex seznamky (privátní sexuální služby v našem kraji), tak jsem se ho na to zeptala, ale celý rozhovor o tom vyzněl obecně… řekl mi, že na to ani nemá vlastně čas, že tyhle věci jsou “o hubu”, že tam může ještě něco chytit… ale věděl třeba, že ty holky dávají na stránky jiné fotky než jaká je realita. Řekl, že jeho kolega tam 1x měsíčně chodí, ale jinak to bylo takové povrchní a odpověď, proč se na to díval on, jsem vlastně neslyšela. Samozřejmě vím, že tam mohl chodit klidně i před mým těhotenstvím nebo třeba i od začátku vztahu, to ale nezjistím. Myslím si, že muži si možnosti vždycky najdou. Doma je milý, pozorný, postará se, říká, že je všechno v pořádku, že mě má rád, že moje obavy jsou zbytečné, že nikde další nikde není. Já na to ale musím pořád myslet. Domnívám se, že dívat se na porno je normální, ale hledat už takhle přímo ženy na sex… prostě moc nevěřím, že to muži dělají jen tak ze zvědavosti. Pokaždé, když přijde domů a vidím ho, tak si to vybavím. Je mi z toho špatně, nemůžu moc jíst, všechno se mi uvnitř sevře.

Mám ho ráda a za několik týdnů už tady s námi bude i naše holčička, ale já bych mu teď potřebovala věřit a nevím jestli to půjde. Nechci se k tomu zase vracet, myslím že by stejně zapíral a tvrdil, že je spokojený. Řekla jsem mu i to, že vím že jsem sobecky neřešila, že by ten sex mohl vlastně potřebovat. To ho potěšilo, že jsem uznala i svou chybu, tak teď tak dvakrát týdně mezi námi něco proběhne a je to hezké. Já se ale nedokážu zbavit pocitu, že se na ty priváty pořád dívá nebo dokonce třeba někam zajde. Je to těžké, nevím, jak se ho znovu zeptat, aby se třeba přiznal nebo jsme to nějak vyřešili. Aby třeba taky řekl, co mu přesně chybí, když toto vyhledává.

Doufám, že jsem to popsala srozumitelně. Děkuji.

(Dotaz 2087)


 

Poslechněte si mou odpověď zde…

 

Jana Řehulková

P.S. Tento příběh a má odpověď je přirozeně jen malým střípkem toho, co dělat proto, aby vám bylo ve vztahu zase fajn. Podívejte se také na další příběhy vztahové poradny, zkuste bezplatný „7 denní vztahový restart“ a pokud by se vám hodila moje osobní či video/telefonická podpora, najdeme spolu nějaký volný termín a pustíme se do toho společně. Už na to nemusíte být sami.

Zkuste zdarma tento osvědčený „7denní vztahový restart“

7 kroků, které během 7 dnů oživí váš partnerský vztah. Zdarma. Emailem. Ihned.

 

Mohlo by vás zajímat...