Dobrý den, paní Řehulková,

s manželem jsme spolu byli 9 let, máme spolu trojčátka ve věku dvou a půl let. Manželství jsem rozbila já, ale velmi rychle jsem přišla na to, že jsem udělala osudovou chybu.
Moc bych si přála vše napravit a s manželem se dát znovu dohromady.

Jolana

(Dotaz 2032)

 


 

Milá Jolano,

nepíšete, jak dlouho jste od sebe, co bylo důvodem vašeho rozchodu, jaké bylo vaše manželství před rozchodem. Nepíšete ani, jestli máte vy nebo manžel dalšího partnera či v jakém žijete uspořádání.

Nicméně vaše tři malé děti jsou určitě pádným důvodem, proč jistě stojí za to se o nápravu manželství minimálně pokusit. Sejděte se s manželem, upřímně se omluvte, řekněte, co cítíte a co navrhujete. Netlačte, dopřejte mu čas, ať si věci může promyslet. Uvidíte, jaké jsou šance na nápravu.

Přeji vám hodně štěstí.

Jana Řehulková

P.S. Tento příběh a má odpověď je přirozeně jen malým střípkem toho, co dělat proto, aby vám bylo ve vztahu zase fajn. Podívejte se také na další příběhy vztahové poradny, zkuste bezplatný „7 denní vztahový restart“ a pokud by se vám hodila moje osobní či video/telefonická podpora, najdeme spolu nějaký volný termín a pustíme se do toho společně. Už na to nemusíte být sami.

Zkuste zdarma tento osvědčený „7denní vztahový restart“

7 kroků, které během 7 dnů oživí váš partnerský vztah. Zdarma. Emailem. Ihned.

Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Vztahová poradna: Rozbila jsem manželství, ale máme spolu dvouletá trojčata 1
Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Vztahová poradna: Rozbila jsem manželství, ale máme spolu dvouletá trojčata 2