Dobrý den.

Chci se zeptat, co mám dělat, když mi partner zahýbá. Máme se navzájem velmi rádi, ale přítel vždy na víkend odjede pryč, zcela bez udání místa a důvodu a celý víkend nekomunikuje. Plánujeme další společný život, ale jak se říká, přítel prostě ‘zanáší’. Nevím, co s tím dělat.

Jana

(Dotaz 2059)

 


 

Milá Jano,

jestli je vám partner opravdu opakovaně nevěrný, dokonce s pravidelností každý víkend, pak si musíte vy sama odpovědět na to, jestli i za těchto okolností budete dál plánovat společný život. Je totiž vysoce pravděpodobné, že s tím hned tak neskončí, když vás podvádí už nyní na začátku vztahu. Je hezké, že se máte rádi, ale co je to za důvěru mezi partnery, když každý víkend odjíždí, neřekne vám kam, proč, ani za kým? Takže bude to na vás, abyste si uvědomila svou vlastní hodnotu a přemýšlela, s kým chcete skutečně žít.

Přeji zdravý úsudek při rozhodování o své budoucnosti.

Jana Řehulková

 

P.S. Tento příběh a má odpověď je přirozeně jen malým střípkem toho, co dělat proto, aby vám bylo ve vztahu zase fajn. Podívejte se také na další příběhy vztahové poradny, zkuste bezplatný „7 denní vztahový restart“ a pokud by se vám hodila moje osobní či video/telefonická podpora, najdeme spolu nějaký volný termín a pustíme se do toho společně. Už na to nemusíte být sami.

Zkuste zdarma tento osvědčený „7denní vztahový restart“

7 kroků, které během 7 dnů oživí váš partnerský vztah. Zdarma. Emailem. Ihned.

Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Vztahová poradna: Plánujeme společný život, ale přítel mi každý víkend zahýbá 1
Jana Řehulková: Vztahová poradna a průvodci pro spokojené manželství a vztahy - Vztahová poradna: Plánujeme společný život, ale přítel mi každý víkend zahýbá 2