Zjistíme, jak ve vašem vztahu dál, v diskrétní manželské poradně v Olomouci

Ty myšlenky a otázky, které se vám honí hlavou, vás trápí už delší dobu. Vím.

Nemáte je s kým pořádně probrat. Unavuje vás ale o tom pořád přemýšlet. Potřebujete tu nejistotu ze sebe dostat. Přesvědčit se, že to cítíte správně a uvažujete logicky, ale právě teď nevíte, jak ve vztahu dál. (Protože víc takových dnů a týdnů už zažívat nechcete.)

Mám pro vás dobré zprávy...

Pomůžu vám v diskrétní manželské poradně v Olomouci...

Nebudete v tom sami: Každý týden se do podobné situace dostávájí desítky mužů, žen a párů z celé ČR. Svěřují se mi se svou situací. A potkáváme se proto osobně v mé poradně. Nebo na dálku přes telefon či videohovor.

Oni mi odhalují, co je trápí a co by si přáli. Já v jejich příběhu, vztahu a přístupu pátrám, hledám a odhaluji všechno to, co si sami neuvědomují, čeho si nevšimli nebo čeho se naopak bojí a co se snaží přehlížet. A společně pak hledáme cestu, jak pokračovat dál.

Pokud by podobná pomoc a podpora pomohla i vám, najdeme nějaký volný termín i pro vás. Popíšete mi svou situaci. Probereme důvody, proč vznikla, co jí předcházelo a jak se v ní cítíte. Řeknete mi, jaký výsledek by se vám líbil nejvíc. A společně najdeme – osobně, po video/telefonu (Google Meet, Zoom, Skype, Facetime, Messenger apod.) nebo emailem cestu dál.

Zkuste zdarma tento osvědčený „7denní vztahový restart“

7 kroků, které během 7 dnů oživí váš partnerský vztah. Zdarma. Emailem. Ihned.

Než se uvidíme, zde je několik videí, článků a tipů, které vám třeba budou inspirací...